„Widowisko Symboli Narodowych RP” - projekt ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Symbole Narodowe RP"

„Widowisko Symboli Narodowych RP” - projekt ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Symbole Narodowe RP"

21 września o godz. 16.30 na placu Włodzimierza Wójcika 1 przy Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie odbędzie się wydarzenie kulturalno-edukacyjne „Widowisko Symboli Narodowych RP”

Wydarzenie ma na celu podniesienie stanu wiedzy o symbolach Rzeczpospolitej Polskiej. Pokazanie Polski jako silnego ogniwa, które scala wspólnotę obywatelską poprzez symbole narodowe i rozbudza postawy patriotyczne.
W tym dniu dostępna będzie wystawa „Symbole Narodowe RP” w przestrzeni biblioteki składająca się z plansz wystawowych oraz wspaniałych pamiątkowych eksponatów/archiwaliów takich jak medale pamiątkowe, odznaczenia, banknoty, znaczki pocztowe, eksponaty wyrzutni rakietowych i wiele innych.

Szczegółowe informacje pod nr tel.: 32 267 41 65

Organizatorzy: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Będzinie
Partnerzy: Urząd Miasta w Będzinie , Ośrodek Kultury w Będzinie, Będzin Arena, PSM I st. im. Fryderyka Chopina w Będzinie, I L O im. M. Kopernika w Będzinie, Stowarzyszenie Filary Kultury, 34 dywizjon rakietowy Obrony Powietrznej.
Partnerzy medialni: TVP3 Katowice, Radio eM, Aktualności Będzińskie.

W razie niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do hali widowiskowo-sportowej Będzin Arena

Zapraszamy!

Dofinansowano ze środków Biura „Niepodległa” w ramach programu dotacyjnego „Symbole Narodowe RP”